Bendros paskaitos tarp Fakulteto ir Džordžijos Gwinnett koledžo

DSC_2743Vasario 10 d. vyko unikalus renginys Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete – buvo organizuota bendra paskaita studentams su Džordžijos Gwinnett koledžu (Georgia Gwinnett college). Šis renginys buvo inicijuotas lietuvių kilmės profesorės Dovilės Budrytės. Bendros paskaitos metu prof. Ellen Rafshoon skaitė pranešimą „Realistų moralinė opozicija karui: Hans J. Morgenthau ir Vietnamo karas“, o dr. Giedrius Česnakas – „Energetinis saugumas – taip pat jausmas“.

Kovo 3 d. 16 val. Donelaičio g. 52 – 314b studijoje vyks antrasis bendrų paskaitų ciklas, kurio metu dr. Michael Lewkowicz skaitys paskaitą „Rinkimai ir balsavimo teisės JAV“, o dr. Gintaras Šumskas – „Išspiriant nenaudėlius. Apkaltos atvejai JAV ir Europoje“.