Diskusija „EUROPA ŠIANDIEN: IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS“

KVIEČIAME Į DISKUSIJĄ „EUROPA ŠIANDIEN: IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS“

2018 m. gegužės 4 d. 14 val. VDU daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre, Leonido Donskio bibliotekoje (V. Putvinskio g. 23, Kaunas) įvyks diskusija „Europa šiandien: iššūkiai ir galimybės“. Renginyje dalyvaus Europos Parlamento narys Petras Auštrevičius, Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto lektoriai dr. Andrius Švarplys ir doktorantas Justinas Juozaitis, diskusiją moderuos dr. Sima Rakutienė.

Pastaruoju metu Europos Sąjungai tenka įveikti daug iššūkių – ar tai keičia ES kaip politinę sąjungą, ar mus visus jungia tos pačios vertybės? Kiek giliai sieks tolimesnė ekonominė ir monetarinė integracija? Kiek efektyvi ir turinti įtakos ES kaip globali žaidėja? Šiais ir kitais aktualiais klausimais ir diskutuosime gegužės 4 d. VDU Leonido Donskio bibliotekoje. Į diskusiją apie Europos ateitį kviečiame visus neabejingus šiandieninėms aktualijoms kauniečius: akademinę bendruomenę, vyresniųjų klasių moksleivius ir pedagogus, NVO atstovus ir kitus aktyvius žmones.

Renginį organizuoja Kauno Europe Direct informacijos centras, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas ir Akademinis politologų klubas.