Konferencijoje aptars Lietuvos gynybos politiką

Gruodžio 14 d., penktadienį, vyks VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto ir LR Krašto apsaugos ministerijos konferencija „Lietuvos gynybos politikos iššūkiai ir sprendimai“.

Ministerijos ir VDU organizuojamame ketvirtajame metiniame renginyje įžanginį žodį apie Lietuvos nacionalinį saugumą bei gynybą tars J. E. Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis.

Konferencijoje pasisakys Vytautas Bakas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas dr. Eugenijus Gentvilas (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis), Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Gediminas Kirkilas (Lietuvos socialdemokratų darbo partija), Seimo pirmininko pavaduotojas Andrius Kubilius (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai), Seimo Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas dr. Juozas Olekas (Lietuvos socialdemokratų partija), Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Valdemar Tomaševski (Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga), Europos Parlamento narys Remigijus Žemaitaitis (partija „Tvarka ir teisingumas“), Seimo pirmininko pavaduotojas.

Konferenciją koordinuoja ir moderuoja VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto profesorius dr. Mindaugas Jurkynas.

Renginį organizuoja VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas ir LR Krašto apsaugos ministerija.