Kvietimas teikti santraukas PMDF tarptautinei konferencijai

KVIETIMAS TEIKTI PRANEŠIMŲ SANTRAUKAS

Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto organizuojama kasmetinė mokslinė konferencija „Šiuolaikiniai politiniai procesai: iššūkiai ir galimybės“ yra skirta įvertinti politinius procesus Lietuvoje ir pasaulyje bei į juos pažvelgti jaunųjų mokslininkų akimis.

Į konferenciją kviečiami mokslo daktarai, kurie apgynė disertaciją ne anksčiau nei prieš dešimt metų, doktorantai ir magistrantai. Konferencija vyks VDU centrinių rūmų Mažojoje salėje (Daukanto g. 28, Kaunas).

Konferencijoje numatoma aptarti šiuos teminius laukus:
– Lietuva globalioje erdvėje: vidaus ir užsienio politika;
– Kintantis saugumas pasaulyje ir šiuolaikiniai kariniai konfliktai;
– Regionų studijos;
– Valstybės valdymas ir administravimas;
– Kintanti komunikacija: žiniasklaida, socialiniai tinklai ir informaciniai konfliktai;
– Ideologijos svarba valstybės vidaus ir tarptautinėje politikoje;
– Politinio dalyvavimo problematika;
– #Metoo ir judėjimų studijos;
– Kitos temos.

Konferencija vyks anglų ir lietuvių kalbomis, 2018 m. balandžio 20 d.

Pranešimų santraukas (anglų arba lietuvių kalbomis) kviečiame teikti el. paštu gerda.jakstaite@vdu.lt iki 2018 m. kovo 28 d. Pranešimo santraukos apimtis apie 200 žodžių. Geriausi pranešimai bus išspausdinti periodiniame SCOPUS duomenų bazėje referuojamame žurnale „Lithuanian Foreign Policy Review“.

Konferencijos organizacinis komitetas:

Dr. Gerda Jakštaitė
Dr. Giedrius Česnakas
Dokt. Justinas Juozaitis
Dokt. Aistė Žemaitytė

Kontaktinis asmuo: dr. Gerda Jakštaitė (el. paštas: gerda.jakstaite@vdu.lt)