Politologijos žinių konkursas abiturientams „Politika aplink mus“

Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas ir Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla vasario mėn. 20 d. (ketvirtadienį), Vytauto Didžiojo universitete (V. Putvinskio g. 23) organizuoja politologijos žinių konkursą „Politika aplink mus“. Konkursas skirtas Kauno miesto ir rajono bendrojo ugdymo įstaigų 12 klasės (IV gimnazijos) mokiniams, kurie siekia pasitikti savo politologijos žinias. Konkurse gali dalyvauti mokinių komanda, kurią sudaro 4 asmenys. Iš vienos mokyklos gali dalyvauti daugiau nei viena komanda.

Konkurso organizatorių VDU lektorių dr. Mindaugo Norkevičiaus ir Sergej Kozlov vertinimu, abiturientai, kurie ruošiasi laikyti istorijos egzaminą turi atkreipti dėmesį į politologinių klausimų suvokimo svarbą, kurie yra sudedamoji egzamino dalis. Organizatoriai pabrėžia, kad „tokio tipo konkursas padeda mokiniams ne tik įsivertinti savo turimas žinias, tačiau ir sužinoti naujų dalykų iš politologijos srities“.

Pirmos vietos nugalėtojų komanda laimės kelionę Lietuvos pajūrį (pirmyn ir atgal). Žinių konkurso I, II, III vietų laimėtojams bus įteikiami diplomai. Už dalyvavimą konkurse stojantiems į Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų programą suteikiamas papildomas stojimo balas.

Registracijos nuoroda

Konkurso nuostatai