Kalbų ir žinių diena | Įvadas į studijas VDU 2016

VDU

DSC_0471-700x4339–17 val. Diagnostinis anglų kalbos testas jo nelaikiusiems. Pasirašęs sutartį nesuspėjai pasitikrinti anglų kalbos žinių? Nesijaudink ir iš anksto registruokis VDU Užsienio kalbų instituto (UKI) testui. Daugiau informacijos apie anglų kalbos testavimą  UKI internetinėje svetainėje.

11-12 val. Kompiuterinio raštingumo testas. Tai – ne egzaminas, o tik Tavo žinių patikrinimas. Šis testas, privalomas visiems nuolatinių studijų pirmakursiams (išskyrus šiuos atvejus), leis įvertinti, ar tau būtina studijuoti B grupės dalyką „Kompiuterinis raštingumas“. Ateidamas į testą nepamiršk asmens tapatybės dokumento. Adresas – VDU didžioji salė, S. Daukanto g. 28.

9 val. 30  min. –12 val. 30 min. Užsienio kalbų mugė. Norėtum laisvai bendrauti ispanų, vokiečių, prancūzų, italų, o gal turkų ar japonų kalbomis? Domiesi gestų kalba? 30 skirtingų kalbų – tiek VDU Užsienio kalbų institutas gali Tau pasiūlyti! Tavęs laukia kalbų pristatymai ir susitikimai su įdomiais dėstytojais. VDU didžiosios salės I a. fojė, S. Daukanto g. 28.

14–15 val. Bibliotekos pristatymas. Darbuotojai papasakos apie Bibliotekos struktūrą, taisykles, teikiamas paslaugas, pagrindines paieškos priemones ir t. t. VDU mažoji salė, S. Daukanto g. 28, II a.

16 val. Vieša paskaita / diskusija su ypatingu svečiu. Kas jis, jau greitai sužinosiwww.vdu.lt/ivadas2016.

Kur ieškoti daugiau informacijos?

Daugiau informacijos apie universitetą ir įvadinės savaitės renginius galima rasti „Įvado į studijas VDU 2016“ informacijos centre, įvadinės savaitės interneto svetainėje ir socialiniame tinkle „Facebook“.

Kas yra įvado į studijas informacijos centras?

Rugpjūčio 25 – rugsėjo 1 dienomis VDU Studijų informacijos centre (K. Donelaičio g. 52, I aukšte) veiks „Įvado į studijas VDU 2016“ informacijos centras, kuriame pirmakursius visais su programa susijusiais klausimais konsultuos VDU darbuotojai ir studentai.