Kviečiame į atvirą diskusiją „Europa šiandien ir rytoj: Lietuvos vaidmuo“

VDU Mažoji salė (S. Daukanto g. 28)

Iniciatyva „Mano Europa“ keliasi į Kauną! Visus kauniečius ir miesto svečius kviečiame į atvirą diskusiją „Europa šiandien ir rytoj: Lietuvos vaidmuo“.

Apie Lietuvos ir Europos Sąjungos ateitį kartu su kauniečiais ir miesto svečiais diskutuos Seimo Europos reikalų komiteto pirmininkas Gediminas Kirkilas, Lietuvos krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, Europos komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius ir Kauno vicemerė Rasa Šnapštienė. Diskusiją moderuos Vytauto Didžiojo universiteto PMDF profesorius Mindaugas Jurkynas.

Diskusijoje bus kalbama apie šiandieninę Europos Sąjungos situaciją, aktualiausius joje vykstančius procesus, Lietuvai svarbiausius ES politikos aspektus, kartu paliečiant ir didžiausius iššūkius, kylančius ES. Taip pat diskusijos dalyviai dalinsis įžvalgomis apie galimus Europos Sąjungos ateities scenarijus, esminius mūsų laukiančius pokyčius ir apie Lietuvos indėlį tolimesniuose ES kaitos procesuose.

Renginio organizatoriai: Užsienio reikalų ministerija, Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas, Europe direct informacinis centras Kaune, Akademinis politologų klubas.

Diskusija yra Užsienio reikalų ministerijos renginių ciklo ,,Mano Europa“ dalis, kuri yra Piliečių dialogų iniciatyvos lietuviška versija.
Daugiau informacijos apie ,,Mano Europa“ ir piliečių dialogus rasite čia: https://bit.ly/2MaE7dS