NATO Ginklų kontrolės, nusiginklavimo ir masinio naikinimo ginklų neplatinimo centro direktoriaus William Alberque paskaitos

Politikos mokslų diplomatijos fakultetas (V. Putvinskio g. 23)

2017 m. lapkričio 16-17 dienomis Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete, Vytauto Didžiojo universitete viešės  NATO Ginklų kontrolės, nusiginklavimo ir masinio naikinimo ginklų neplatinimo centro direktorius William Alberque.  William Alberque skaitys viešas paskaitas bei bendraus su studentais.

William Alberque yra ginklų kontrolės, tarptautinių santykių, nacionalinio saugumo ekspertas, turintis didelę patirtį strateginio planavimo bei strateginių komunikacijų srityje.  Prieš tapdamas NATO Ginklų kontrolės, nusiginklavimo ir masinio naikinimo ginklų neplatinimo centro direktoriumi William Alberque ėjo vadovaujančias pareigas JAV Gynybos departamente (buvo atsakingas už Europos saugumo klausimus), JAV Valstybės departamente  (buvo atsakingas už nusiginklavimo klausimus).

Laikas Vieta Renginys

Lapkričio 16 d.

17:30

Putvinskio g. 23-311 Paskaita „Role of Multilateral Diplomacy in Contemporary World“

Lapkričio 17 d.

14:50

Putvinskio g. 23-313 Paskaita „NATO‘s Dynamics after Ukraine Crisis“

Lapkričio 17 d.

17:30

Donelaičio g. 52-403 Paskaita „NATO‘s Role in Interregional Cooperation“

Renginiai vyks anglų kalba.