PMDF dėstytojai knygų mugėje Vilniuje

Vilnius (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Vasario 21–24 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius) jau 20-ą kartą vyks tarptautinė Vilniaus knygų mugė 2019, kurios diskusijose ir knygų pristatymuose savo mintimis dalinsis VDU PMDFbendruomenės nariai, akademikai, profesoriai:

Gustave Le Bon knygos „Revoliucijos psichologija“ pristatymas.Dalyvauja Gintautas Mažeikis, Lauras Bielinis, Vidmantas Balkūnas, Paulius Gritėnas. (Vaga)

Liudo Mažylio knygos „99 šimtosios“ pristatymas. Dalyvauja autorius, Edita Mildažytė. (Alma littera

Gintauto Mažeikio monografijos „Dvasios niekšybė: moralinės vaizduotės tyrimai“ pristatymas. Dalyvauja autorius, Lauras Bielinis, Jūratė Baranova, Kasparas Pocius. (Vytauto Didžiojo universitetas)

Liudo Mažylio ir Rasos Zozaitės dokumentų rinkinio „Lietuvos valstybės atkūrimo procesas: 1918 m. sausis–vasaris“ pristatymas. Dalyvauja autoriai, Juozas Augutis. (Vytauto Didžiojo universitetas)

Michaelo Hardto ir Antonio Negri veikalo „Imperija“ pristatymas.Dalyvauja Kasparas Pocius, Audronė Žukauskaitė, Gintautas Mažeikis. (Kitos knygos)

Jaano Kaplinskio knygos „Ta pati upė“ pristatymas. Dalyvauja Virginijus Gasiliūnas, Gintautas Mažeikis, Danutė Sirijos Giraitė, Agnė Bernotaitė, Irena Plaušinaitytė. (Homo liber)

Susitikimas su knygos „Jugoslavija, mano tėvynė“ autoriumi Goranu Vojnovićiumi. Dalyvauja autorius, Aidas Puklevičius, Algirdas Davidavičius. Renginio kalba: en. (Kitos knygos)

Witoldo Gombrowicziaus knygos „Filosofijos kursas per šešias ir ketvirtį valandos“ pristatymas. Dalyvauja Bartė Kuolytė, Arūnas Sverdiolas, Gintautas Mažeikis, Andrius Jakučiūnas. (Odilė)

Alfredo Bumblausko, Alfonso Eidinto, Antano Kulakausko, Mindaugo Tamošaičio knygos „Lietuvos istorija kiekvienam“ ( ukrainiečių kalba) pristatymas. Dalyvauja sudarytojai, Sigitas Narbutas. (Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras

Diskusijų klubas. „Atsisveikinimas su laikinąja sostine“.Dalyvauja Daiva Citvarienė, Herkus Kunčius, Tomas Grigalevičius, Aleksandra Fominaitė. Moderuoja Rytis Zemkauskas

Antano Šileikos knygos „Laikinai jūsų“ pristatymas. Dalyvauja autorius, Rytis Zemkauskas. (Baltos lankos)

Roberto Petrausko knygos „Barbarosa. Antrasis pasaulinis karas Europoje“ pristatymas. Dalyvauja autorius, Gabrielius Liaudanskas-Svaras, Aurelijus Katkevičius, Rimvydas Valatka. (Protų kovos).

Renatos Šukaitytės ir Kęsto Kirtiklio knygos „Socialinės tikrovės mediacija: kultūra, politika ir visuomenė“ pristatymas.Dalyvauja autoriai, Jūratė Černevičiūtė, Martynas Petrikas, Lauras Bielinis. (Vilniaus universiteto leidykla)

Pilna Knygų mugės programa