Politikos analizės ir apžvalgos ekspertės L. Pilukaitės vieša paskaita apie Europos Sąjungos problemas

Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas (V. Putvinskio g. 23-311)

Kuo šiuo metu gyvena Europos Sąjungos institucijos? Kokie pagrindiniai darbai laukia Europos Sąjungos vadovų? Ar visas Europos Sąjungos užklupusias problemas galima greitai išspręsti? Į šiuos ir kitus klausimus galima bus išgirsti atsakymus viešojoje paskaitoje “Sprendžiant aktualias Europos Sąjungos problemas: vartotojų apsauga, maisto kokybė, dvigubi maisto standartai, sienų apsauga ir kt.” (Dealing with day-to-day issues in UE: consumer protection, food safety, double food standards, border protection and others).

PMDF Politologijos katedros viešnia – Laimutė Pilukaitė, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovo pavaduotoja, Politikos analizės ir apžvalgos grupės vadovė.

Į paskaitą, kuri vyks anglų kalba. , kviečiame spalio 23 d., 13.00 val., Putvinskio g. 23, 311 auditorijoje.