Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas kviečia dalyvauti šventiniuose diplomų įteikimuose

VDU Centriniai rūmai (S. Daukanto g. 28)

Kaip ir kasmet, naujieji absolventai pasidalins šios ypatingos progos džiaugsmu su visais šventės dalyviais ir šiltai atsisveikins su savo Alma Mater (liet. universitetu).
Birželio 21 d., penktadienį, nuo 11 val., bus teikiami Tarptautinės politikos ir vystymo studijų, Politikos mokslų, Viešojo administravimo, Viešosios komunikacijos bakalauro studijų diploma bei Diplomatijos ir tarptautinių santykių, Šiuolaikinės Europos politikos, Žurnalistikos ir medijų industrijų, Integruotos komunikacijos, Valstybės institucijų administravimo magistro studijų diplomai.

Maloniai kviečiame visą universiteto bendruomenę, artimuosius ir draugus dalyvauti renginyje.