Vieša prezidentės patarėjo N. Aleksiejūno paskaita

Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas (V. Putvinskio g. 23 -311)

Kokią vietą Europos Sąjungos veikloje užima Europos Vadovų Taryba? Kaip vyksta pasiruošimas EVT posėdžiams? Kaip Europos Vadovų Taryba bendradarbiauja su Europos Komisija ir Europos Parlamentu?

Apie šiuos ir kitus Europos Sąjungos veiklos niuansus papasakos Politologijos katedros svečias – Nerijus Aleksiejūnas, Lietuvos Respublikos Prezidentės vyriausias patarėjas užsienio politikos klausimams. Vieša paskaita „Europos Vadovų Taryba: kaip ji veikia? Keletas praktinių pastebėjimų” vyks kovo 26 d., 16.15 val., Putvinskio 23, 311 auditorijoje. Paskaitos kalba – anglų.
N. Aleksiejūnas daugiau nei 15 metų dirba užsienio reikalų srityje, turi didelę darbo su Europos Sąjungos institucijomis patirtį, yra dirbęs Užsienio reikalų ministerijos ES departamento direktoriaus pavaduotoju, ministru patarėju ir antruoju sekretoriumi Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES, buvo deleguotu nacionaliniu ekspertu Europos Komisijoje.