Užsienio reikalų ministro stipendija – PMDF studentei

Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius jau kelinti metai iš eilės skiria vardinę stipendiją Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto (PMDF) studentams. Stipendija skiriama gerai besimokantiems studentams iš daugiavaikių šeimų. Šiemet stipendija įteikta PMDF Viešosios komunikacijos 4 kurso studentei Rasai Raudytei.

Studentė yra startuolio Glucocarer komandos narė. Visa komanda buvo išrinka „1776 Challenge Cup Vilnius” vykusiame konkurse atstovauti Baltijos šalis Vašingtone vyksiančiame “1776 Challenge Cup” pasauliniame finale. R. Raudytė yra aktyvi Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto bendruomenės narė, dalyvauja studentiškoje veikloje.