Informacija, ketinantiems rinktis magistrantūros studijas fakultete

Balandžio 26-30 d. Vytauto Didžiojo universitete (VDU) vyks renginys studentams Informacinė savaitė: baigiau bakalaurą. Kas dabar?“, ketinantiems rinktis magistrantūros krypties studijas. Visą savaitę vyksiantys virtualūs seminarai, paskaitos ir susitikimai su universiteto ir fakulteto atstovais bei absolventais kvies studentus iš arčiau susipažinti su VDU siūlomomis magistrantūros studijų galimybėmis.

Informacinės savaitės metu studentai ne tik turės galimybę išgirsti daug naudingos informacijos apie magistrantūros studijas, programų išskirtinumą ar dvigubo diplomo studijas, bet ir dalyvauti įvairiuose seminaruose. VDU Karjeros centro atstovai pristatys karjeros planavimo ir darbo paieškos principus, Tarptautinių ryšių departamento atstovai papasakos apie tarptautinio mobilumo galimybes studentams ir absolventams, VDU absolventė pasidalins savo patirtimi, kodėl verta tęsti studijas magistrantūroje ir kokią naudą jos suteikia. Taip pat vienas iš informacinės savaitės renginių bus skirtas norintiems daugiau sužinoti apie doktorantūros studijas.

Balandžio 28 d. 14 val. 14 val. bus pristatomos VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto magistrantūros studijų programos ir jų teikiamos galimybės: Diplomatija (anglų kalba), Diplomatija ir tarptautiniai santykiai (anglų kalba), Šiuolaikinė Europos politika, Valstybės institucijų administravimas, Integruota komunikacija, Ateities medijos ir žurnalistika (anglų kalba).

Renginyje gali dalyvauti tiek VDU, tiek ir kitų universitetų ar kolegijų vyresniųjų kursų studentai.

Registracija būtina. Registracijoje nurodytu el. pašto adresu bus siunčiamos virtualių susitikimų nuorodos.

Pilna renginių programa