Universiteto atstovai lankėsi Ukrainoje

flower-delivery-dnepropetrovsk-300x200Balandžio 11-16 d. VDU rektorius prof. Juozas Augutis, Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekanas prof. Šarūnas Liekis, Tarptautinių ryšių tarnybos direktorė Zina Baltrėnienė ir TRT darbuotojai Orinta Movsesjan bei Sandra Baltkojytė lankėsi Ukrainoje.

Vizito metu universiteto atstovai susitiko su Lietuvos garbės konsulu Ukrainoje Vitaliy Pivnyak, pasirašė akademinio bendradarbiavimo memorandumą su Nacionaliniu kalnakasybos universitetu, dalyvavo diskusijoje apie universitetų bendradarbiavimo perspektyvas, susitiko su Dnepropetrovsko regioninės administracijos švietimo ir mokslo skyriaus direktoriumi, pristatė Vytauto Didžiojo universitetą Nacionalinio kalnakasybos universiteto studentams ir moksleiviams.

Balandžio 13 d. VDU delegacija susitiko su LR ambasados Ukrainoje darbuotojais bei agentūrų atstovais Kijeve, lankėsi Kijevo gimnazijoje Nr. 49. Taip pat įvyko ir susitikimas su Charkovo universiteto Jaroslavo Išmintingojo Ukrainos teisės akademijos prezidentu Aleksandru Vitaliovicu.

Balandžio 14-16 dieną svečiai iš Lietuvos dalyvavo studijų parodoje Kijeve, susitiko su agentais, rengė vizitus į mokyklas. Surengtas ir susitikimas su tarptautinio konsorciumo EURCOOP atstovais.

VDU rektorius prof. Juozas Augutis taip pat sudalyvavo ir konferencijoje „Išmanus Europos universitetas“ („Smart European University“), kuri vyko balandžio 14-16 dieną Krokuvoje, Lenkijoje. Renginį organizavo Europos universitetų informacinės sistemos (EUNIS), organizacija, kurios misija yra padėti Europos aukštojo mokslo institucijoms vystyti savo informacinių technologijų architektūrą dalinantis patirtimis ir dirbant drauge.