Fakulteto atstovų susitikimas su Rumunijos ambasados delegacija

2019 m. lapkričio 12d., Vytauto Didžiojo universitete vyko pažintinis VDU atstovų susitikimas su naujuoju Rumunijos ambasadoriumi Lietuvai Cosminu Georgu Dinescu. Susitikimo metu VDU Rektorius prof. J. Augutis pasidžiaugė gerais ir intensyvėjančiais Lietuvos ir Rumunijos ryšiais akademinėje srityje. Fakultetą pristatė bei aptarė tolimesnį bendradarbiavimą prodekanė Aistė Žemaitytė.
Ambasadorius Cosminas Georgas Dinescu teigė, kad šalys yra bendramintės, požiūriai į daugelį dalykų sutampa arba yra panašūs. Ambasadorius pažymėjo, kad Rumunija ir Lietuva sėkmingai bendradarbiauja bei pastebėjo, kad būtina didinti abipusį šalių žinomumą.
Cosminas Georgas Dinescu dirbo Rumunijos užsienio reikalų ministerijos generaliniu sekretoriumi, buvo ambasadoriumi Kroatijoje, Rumunijos užsienio reikalų ministerijos Teisės generalinio direktorato generaliniu direktoriumi.
Naujasis ambasadorius pakeitė 2019 metų birželio mėnesį kadenciją baigusį ambasadorių Daną Adrianą Balanescu.
Ambasadoriaus Cosminas Georgas Dinescu vizitą universitete organizavo Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto lektorius dr. Mindaugas Norkevičius.