Tarptautiniai ryšiai

Fakultetas glaudžiai bendradarbiauja su geriausiais Europos ir viso pasaulio universitetais. Liberali universiteto bei Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto struktūra, katedrų ir centrų bendradarbiavimas padeda ne tik organizuojant studijas, bet ir rengiant tarptautinius seminarus, konferencijas, tarptautinius mokslinius tyrimų projektus. Fakultetas yra pripažintas šalies lyderiu tarptautiškumo srityje.

Fakultete anglų kalba yra vykdomos dvi bakalauro ir keturios magistrantūros studijų programos, kurios kiekvienais metais pritraukia ne mažą užsienio studentų skaičių iš įvairių Europos ir pasaulio valstybių. Studentai pilnoms studijoms atvyksta iš Italijos, Azerbaidžano, Gruzijos, Nyderlandų, P. Korėjos, Suomijos, Nigerijos, JAV, Maroko, Vokietijos, Turkijos ir kt. Taip pat kiekvienais metais auga studentų skaičius, atvykstančių studijuoti fakultete dalinėms studijos pagal Erasmus+ ir dvišalių mainų programas.

Fakultetas dalyvauja bendrojoje keturių Europos universitetų magistro studijų programoje „Tarpdisciplininė Rytų Europos tyrimų ir studijų magistrantūra – MIREES“. Pirmoji tokio pobūdžio programa Lietuvoje tarptautinių ekspertų buvo įvertinta puikiai.

Fakulteto studentai taip pat aktyviai vyksta studijuoti į įvairias pasaulio valstybes – Kiniją, P. Korėją, Japoniją, Taivaną, Izraelį, Turkiją, Ispaniją, Italiją, Prancūziją, Vokietiją, Vengriją, Čekiją, Slovėniją ir kt.

Fakulteto dėstytojai yra kviečiami skaityti paskaitų įvairiuose Europos universitetuose, vyksta į mokslo stažuotes ir tarptautines konferencijas.

Daugiau informacijos teikia

Fakulteto studijų prodekanė doc. dr. Ingrida Unikaitė-Jakuntavičienė

  • V. Putvinskio g. 23-607, LT-44243 Kaunas, Lietuva
  • Telefonas (8 37) 206702
  • El. paštas ingrida.unikaite-jakuntaviciene@vdu.lt