PMDF bakalauro programos – tarp populiariausių universitete!

Šiais metais Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete sulauksime dar daugiau pirmakursių! VDU stojantiesiems išsiųsta 1516 kvietimų studijuoti ir tai antras geriausias rezultatas tarp Lietuvos universitetų.

Šiemet kviečiamųjų yra ketvirtadaliu daugiau nei praėjusiais metais: 2019 m. po pirmojo bendrojo priėmimo etapo kvietimai studijuoti buvo išsiųsti 1187 stojančiųjų. Visų šių būsimų studentų minimalus konkursinis balas yra 5,4 ir didesnis, maksimalus – 10,76. Tai yra vienas aukščiausių rodiklių tarp šalies universitetų.

Populiariausios universiteto studijų programos: Mokomojo dalyko pedagogika, psichologija, viešoji komunikacija, kūrybinės industrijos, teisė, Rytų Azijos šalių kultūros ir kalbos, multimedijos ir interneto technologijos, biologija ir genetika, agronomija, viešasis administravimas, bei kt.

PMDF Viešosios komunikacijos studijų programa yra universiteto populiariausių programų trejetuke  – čia yra skirta 68 valstybės finansuojamų vietos. Viešasis administravimas tarp 10 populiariausių universitete – skirta 27 valstybės finansuojamos vietos.