Priėmimas į magistrantūros studijas

Magistrantūros studijų programos skirtos pasirengti savarankiškam mokslo (meno) darbui arba kitam darbui, kurį atlikti reikia mokslo žinių ir gebėjimo jas analizuoti bei taikyti. Asmenims, baigusiems magistrantūros studijų programas, suteikiamas atitinkamos studijų krypčių grupės magistro laipsnis.

PMDF siūlomų magistrantūros studijų trukmė – 1,5–2 metai. Magistrantūros studijos skiriamos į du etapus: pirmąjį, kurio metu studijuojami privalomieji bei pasirenkamieji dalykai, atliekami tiriamieji darbai, projektai, ir antrąjį, kurio metu rengiamas magistro diplominis darbas (paskutinį semestrą).

Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete kviečiame studijuoti:

Diplomatija (Vilniuje, anglų kalba)
Diplomatija ir tarptautiniai santykiai (Kaune, anglų kalba)
Šiuolaikinė Europos politika (Kaune, lietuvių kalba)
Valstybės institucijų administravimas (Kaune, lietuvių kalba)
Integruota komunikacija (Kaune, lietuvių kalba)
Ateities medijos ir žurnalistika (Kaune, anglų kalba)

Prašymų priėmimas į magistrantūros studijas yra vykdomas internetu epasirasymas.vdu.lt. Pagrindiniame priėmimo etape prašymus galima teikti nuo birželio 1 d. iki liepos 6 d. 24 val. VDU priėmimo taisykles rasite čia.

Daugiau sužinoti apie Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto magistro programas galima:

Diplomatija
Diplomatija ir tarptautiniai santykiai