Justino Juozaičio daktaro disertacijos gynimas

VDU Aula (Gimnazijos g. 7, Kaunas)

Rugsėjo 25 d. 17 val. Vytauto Didžiojo universitete, Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7, Kaunas) bus ginama JUSTINO JUOZAIČIO daktaro disertacija tema:

„Mažųjų valstybių nacionalinių interesų įgyvendinimas tarpvyriausybinėse organizacijose: Lietuvos pasipriešinimas Astravo ir Baltijos atominių elektrinių statyboms“ (socialiniai mokslai, politikos mokslai S 002).

Gynimo taryba:

Pirmininkas: prof. dr. Šarūnas Liekis, socialiniai mokslai, politikos mokslai S 002, Vytauto Didžiojo universitetas.

Nariai: prof. dr. Mindaugas Jurkynas, socialiniai mokslai, politikos mokslai S 002, Vytauto Didžiojo universitetas,

prof. dr. Gediminas Vitkus, socialiniai mokslai, politikos mokslai S 002, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos Karo akademija,

prof. dr. Vaidutis Laurėnas, socialiniai mokslai, politikos mokslai S 002, Klaipėdos universitetas,

dr. Agnia Grigas, socialiniai mokslai, politikos mokslai S 002, Atlantic Council (JAV).