Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Atvirų durų diena #namuose

Video konferencijų platformoje (VDU PMDF)

Kviečiame dalyvauti VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto bakalauro programų „Politikos mokslai“,  „Pasaulio politika ir ekonomika“, „Tarptautinė politika ir vystymo studijos“, „Viešasis administravimas“ ir „Viešoji komunikacija“ pristatyme būsimiems studentams.

Pristatymas vyks gegužės 26 dieną (antradienį) / 15:00 val. video konferencijų platformoje.

Pristatymo metu išgirsite apie programų Vytauto Didžiojo universitete išskirtinumus ir turinį. Informaciją pristatys ir į jūsų klausimus atsakys programų dėstytojai ir absolventai.

Bakalauro programos „Politikos mokslai“, „Viešasis administravimas“ ir „Viešoji komunikacija“ yra vykdomos lietuvių kalba, programos „Pasaulio politika ir ekonomika“ ir „Tarptautinė politika ir vystymo studijos“ vykdomos anglų kalba.

Kviečiame užpildyti dalyvavimo formą, kad galėtume atsiųsti informaciją apie prisijungimą prie video konferencijos.