prof. Lauro Bielinio monografijos pristatymas

Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas (V. Putvinskio g. 23 - 1a)

2017 06 01, 18 val, Leonido Donskio bibliotekoje V. Putvinskio g. 23, I a. vyks PMDF Filosofijos ir socialinės kritikos katedros profesoriaus Lauro Bielinio naujausios knygos pristatymas. Šios monografijos tikslas yra parodyti, kaip užgimė ir kokia logika vadovaujantis XIX a. pradžioje susiformavo politinio radikalumo poreikis, greitu laiku transformavęsis į radikalias ideologijas, kurios XIX a. pabaigoje ir XX amžiuje tapo esminėmis ir nulėmė daugelio istorinių procesų eigą. Ši knyga parodo radikalių politinių doktrinų susiformavimo priežastis ir raidos istoriją. Knygoje atskleidžiama, kairiųjų Jaunahėgelininkių argumentų visuma, suformuota Berlyno „Daktarų“ ar „Kavos“ kubų, o po to ir „Laisvųjų“ klubo diskusijų terpėje praktiškai nulėmusi vėliau atsirasiančių radikalių politinių teorijų kontūrus.

Knygos pristatyme dalyvaus prof. Lauras Bielinis, prof. Gintautas Mažeikis, lekt. Algirdas Davidavičius.