VDU PMDF diplomų įteikimai

VDU Didžioji salė (S. Daukanto g. 28)

Liepos 3 d. 16 val diplomai bus įteikiami Politikos ir diplomatijos fakulteto absolventams. Šiemet diplomus gaus Politikos mokslu, Viešosios komunikacijos, Viešojo administravimo, Pasaulio politikos ir ekonomikos bei Tarptautinės politikos ir vystymo studijų bakalauro studentai. Magistro diplomai bus įteikti Diplomatijos ir tarptautinių santykių, Šiuolaikinės Europos politikos, Valstybės institucijų administravimo bei Žurnalistikos ir medijų industrijų absolventams.

Apgailestaujame, tačiau šventė nebus tradiciškai atvira visiems. Atsižvelgiant į paskelbtą valstybės lygio ekstremalią padėtį visoje šalyje dėl COVID-19 plitimo grėsmės, bei norint užtikrinti universiteto bendruomenės narių ir jų artimųjų saugumą, šiemet VDU Diplomų įteikimo renginys vyks kiek kitaip nei įprasta.

Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto diplomai absolventams bus iškilmingai įteikiami VDU Mažojoje salėje, tačiau artimieji ir draugai naujuosius absolventus, atsiėmusius diplomus, galės pasveikinti ir nufotografuoti lauke. Tiesioginė transliacija – VDU diplomų įteikimo transliacijos bus rodomos šioje nuorodoje: vdu.lt/diplomai ir vdu.lt/graduation.

Raginame absolventus pasirūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis. Visiems Diplomų įteikimo šventės dalyviams rekomenduojama dėvėti apsaugines kaukes ir vienkartines pirštines.

Absolventai, kurie negalės dalyvauti diplomų įteikimo šventėje, savo diplomą per artimiausias penkias darbo dienas galės atsiimti savo fakultete, o vėliau – Studijų departamente.