Vieša diskusija su VDU alumni apie ES, jos teikiamas galimybes ir darbą ES institucijose

VDU PMDF (Putvinskio g. 23- 311)

Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas kviečia į viešą diskusiją su VDU absolventu dr. Ramūnu Kuncaičiu apie Europos Sąjungą bei apie jos teikiamas galimybes ir darbą ES institucijose. Susitikimo metu bus aptarti klausimai, kodėl buvo sukurta ES, kokios jos gairės šiandien. Dr. R. Kuncaitis supažindins su ES politika (programomis, finansuojamais projektais ir viešaisiais pirkimais), darbo ES struktūrose aspektais (EB, vykdomosiomis agentūromis, valstybės tarnautojai, laikinaisiais darbuotojais ir kt.), stažuočių galimybės ir visomis kitomis realijomis, įskaitant BREXIT.

Dr. R. Kuncaitis prie Europos Komisijos prisijungė daugiau nei prieš 14 metų. Atsakingas už suaugusiųjų švietimo projektus pagal ankstesnę „Erasmus +“ programą, pastaruosius 5 metus Mažų ir vidutinių įmonių vykdomojoje agentūroje jis vadovauja sektoriui, kuris vadovauja COSME programos projektams, būtent, paramai verslininkų mainams („Erasmus“ programai Jaunieji verslininkai), klasteriai, socialinis verslumas ir kitos verslumo temos. Būdamas VDU absolventu, prieš persikeldamas į Briuselį, jis dirbo tarptautiniame universiteto biure ir švietimo skyriuje.