Absolventų dieną – PMDF Alumni prof. dr. Giedriaus Česnako nuotolinė paskaita

Vytauto Didžiojo universitetas tęsia tradicijas ir lapkričio 13 d., penktadienį, kviečia absolventus prisiminti savo Alma Mater. Šiais metais VDU Absolventų dieną minėsime kiek neįprastai – vietoje susitikimų fakultetuose, siūlome su senai matytais kurso draugais, dėstytojais ar kolegomis iš universiteto susiburti pasitelkiant išmaniąsias nuotolinio bendravimo platformas ar laikantis visų saugumo reikalavimų.

Lapkričio 13 d., 16 val. kviečiame VDU absolventus bei bendruomenės narius dalyvauti VDU Absolventų dienos progai skirtoje diskusijoje „University in Transition: Raising Questions – Sharing Visions“ (diskusija vyks anglų kalba).

Diskusijoje dalyvaus VDU komunikacijos prorektorė doc. Vilmai Bijeikienė, Andrejaus Sacharovo demokratijos plėtros tyrimų centro vadovas, prof. Robertas Van Vorenas, VDU absolventų tarptautinio tinklo koordinatorė Camille Le Blanc Liederman.

Visus, diskusijoje norinčius dalyvauti, VDU absolventus bei bendruomenės narius kviečiame registruotis. Registracijoje nurodytais dalyvių paštais bus išsiųsta prisijungimo prie susirinkimo nuoroda.

Džiaugiamės fakulteto absolventų pasiekimais ir  vertiname užsimezgusius fakulteto ir absolventų ryšius. Kasmet prie  PMDF  absolventų iniciatyvos prisijungia vis daugiau narių ir solidi Absolventų stipendija motyvuoja fakulteto studentus.

Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto absolventai profesinius pasiekimus plėtoja įvairiose srityse. PMDF absolventai – skirtingų sričių profesionalai, aukštas pareigas užimantys politikai, valstybės tarnautojai (Kaišiadorių meras Vytenis Tomkus, Kauno miesto mero patarėjas Simonas Kairys, URM ministro patarėjas Domas Petrulis, LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Europos Sąjungos investicijų departamento vadovė dr. Ernesta Buckienė, Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius), žurnalistai (TV3 žinių vedėja Donata Račaitė, LNK žurnalistė Ieva Dyraitė, nepriklausomas žurnalistas Augustinas Šemelis), ambasadų darbuotojai (Šarūnė Kubiliūtė – Gruzijoje, dr. Donatas Vainalavičius – Latvijoje, Andrius Sankauskas – Kinijoje), pripažinti menininkai (kompozitorius Titas Petrikis, šiuolaikinio šokio šokėjas, choreografas Marius Pinigis), privataus verslo ar startuolių kūrėjai (reklamos agentūros „Go Bold savininkė ir vadovė Marta Vasilė, startuolio „CityBee vadovas Lukas Yla), mokytojai  (Sergejus Kozlov, dr. Mindaugas Norkevičius, Gabrielė Želvienė ), akademikai, mokslininkai, karjerą tęsiantys mokslo ir studijų institucijose (dr. Vytautas Isoda, dr. Ieva Gajauskaitė, dr. Giedrius Česnakas, dr. Danguolė Bardauskaitė). Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto absolventai – ambasadoriai  universiteto ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio erdvėse.

Šiandien, fakulteto absolventų dienos proga, kviečiame į PMDF Politikos mokslų bakalauro, Diplomatijos ir tarptautinių santykių magistro ir Politikos mokslų doktorantūros absolvento, Gen. J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos prof. dr. Giedriaus Česnako nuotolinę paskaitą „COVID19 kaip lakmuso popierius tarptautinei ir vidaus politikai:

Dr. Giedrius Česnakas. COVID-19 kaip lakmuso popierius tarptautinei ir vidaus politikai

Iki pasimatymo VDU Absolventų dienoje!