Erasmus+ studijų konkursas Šalyse partnerėse (ne ES šalyse)

Skelbiamas Erasmus+ studijų konkursas Šalyse partnerėse (ne ES šalyse) 2017/2018 m.m. pavasario semestrui!

Erasmus+ programa nuo 2015 m. buvo praplėsta ir studentams atsirado nauja galimybė vykti studijų mainams ne tik į ES valstybes Norvegiją, Islandiją, Lichtenšteiną, Makedoniją bei Turkiją (Programos šalis) bet ir į kitas pasaulio valstybes (Šalis partneres).

Programos šalys: 28 Europos Sąjungos šalys, Norvegija, Islandija, Lichtenšteinas, Turkija ir Makedonija.

Šalys partnerės: Vakarų Balkanų šalys, Rytų partnerystės šalys, Rusijos Federacija, Pietų Viduržemio šalys, Azijos šalys, Centrinės Azijos šalys, Lotynų Amerikos šalys, Afrikos, Karibų, Ramiojo vandenyno ir kitos šalys.

Nuo 1999 m. universitetas dalyvauja „Socrates / Erasmus“ (nuo 2008 m. – „LLP / Erasmus“; nuo 2014 m. – Erasmus+) programoje. Jos dėka studentai stiprina užsienio kalbų įgūdžius, gilina savo studijų krypties žinias, susipažįsta su Europos šalių patirtimis jų studijuojamų disciplinų srityje, artimiau susipažįsta su kitomis kultūromis. Šiandien VDU turi net 270 Erasmus+ partnerių iš 32 šalių. Per septyniolika Erasmus+ programos įgyvendinimo universitete metų semestro studijoms išvyko daugiau nei 2150 studentų. Nuo 2014 m. ši programa suteikia galimybę išvykti studijų mainams ne tik į programos šalių, bet ir šalių partnerių universitetus, su kuriais VDU yra pasirašęs Erasmus+ bendradarbiavimo sutartis.

Erasmus+ VDU partnerinių universitetų programos šalyse sąrašas.

Erasmus+ VDU partnerinių universitetų šalyse partnerėse sąrašas.

Daugiau informacijos.