Konferencija „Šiuolaikiniai politiniai procesai: iššūkiai ir galimybės“

2018 04 20 VDU Mažojoje salėje vyko Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto organizuojama kasmetinė mokslinė konferencija „Šiuolaikiniai politiniai procesai: iššūkiai ir galimybės,“  kuri skirta įvertinti politinius procesus Lietuvoje ir pasaulyje bei į juos pažvelgti jaunųjų mokslininkų akimis.

Šiemet buvo organizuota jau 4-oji konferencija, kuri skirta aptarti Lietuvoje ir pasaulyje vykstančius politinius ir saugumo procesus, jų poveikį visuomenėms. Kintantis saugumas pasaulyje ir šiuolaikiniai kariniai konfliktai, kintanti komunikacija: žiniasklaida, socialiniai tinklai ir informaciniai konfliktai verčia skirtingas šalis ir regionus skirtingai reaguoti į naujausius įvykius. Šie ir panašūs klausimai buvo svarstomi konferencijoje.

2018 metų konferencijoje be VDU, kitų Lietuvos universitetų atstovų, pranešimus skaitė ir užsienio svečiai iš Ukrainos, Lenkijos, Slovakijos, Bosnijos ir Hercegovinos ir kt. Renginį atidarė VDU Mokslo prorektorė prof. Julija Kiršienė.

Foto: Jonas Petronis.