PMDF mokslininkai – diskusijų festivalyje „Būtent!“

2017 09 8-9 dienomis diskusijų festivalyje  „Būtent!“ dalyvavo ir Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dėstytojai. Festivalyje veikiančiose septyniose skirtingose sekcijose: Idėjų Lietuva; Atvira Lietuva; Galimybių Lietuva; Kūrybinga Lietuva; Sumani Lietuva ir Tvari Lietuva – dalyvaus apie 200 pranešėjų ir diskusijų dalyvių, tiek iš Lietuvos, tiek ir užsienio, kurių pagrindinis tikslas – skleisti žinią, kad kiekvienas požiūris turi teisę egzistuoti.

Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto (PMDF) dekanas profesorius Šarūnas Liekis pasisakė diskusijoje Kodėl mums tokie tolimi artimieji rytai?

Politologijos katedros vedėjas Andžej Pukšto, lektorius dr. Giedrius Česnakas ir doktorantas Mindaugas Norkevičius diskutavo apie Lietuvą ir Baltarusiją ir kas jų laukia toliau?. A. Pukšto taip pat gvildeno temą apie Lietuvos – Lenkijos santykius ir Kremliaus pinkles.

Viešojo administravimo katedros profesorius Liudas Mažylis, Regionistikos katedros profesorius Egdūnas Račius bei Viešosios komunikacijos katedros docentas Rytis Zemkauskas diskutavo, kodėl Lietuva – Europos pakraštys ar branduolys.