Priėmimas į magistrantūros studijas

Vytauto Didžiojo universitetas nuo gegužės 2 dienos skelbia priėmimą į daugiau nei 60 magistrantūros studijų programų. Stojantiesiems šiais metais siūlomas platus spektras studijų programų: jungtinių, dvigubo diplomo su užsienio partneriais, studijų programų, vykdomų anglų kalba ir kitų studijuojančiojo ir darbo rinkos poreikius atitinkančių studijų programų.

Prašymų dalyvauti priėmime į magistrantūros studijas registracija vyksta internetu. Stojantieji gali nurodyti iki 4 pageidavimų, juos išdėstant prioriteto tvarka.

Prašymus galima pateikti iki birželio 27 d. 24 val. VDU absolventams nereikia pateikti diplomo ir jo priedėlio, tik užpildyti prašymą ir pridėti registracijos mokesčio kvito kopiją (rekvizitus rasite čia) bei studijų programos priėmimo sąlygose nurodytus dokumentus (jei nurodyta). Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas. Jei dar neturite diplomo ir jo priedėlio, pateikti galima akademinę pažymą.

Birželio 28 dieną vyks stojančiųjų motyvacijos vertinimas, tik tiems, kurie kandidatuoja į studijų programas, kurių priėmimo sąlygose numatytas motyvacijos vertinimas. Stojantieji privalo dalyvauti motyvacijos vertinime nurodytu laiku. Jei stojantieji dėl objektyvių priežasčių motyvacijos vertinime negali dalyvauti, turi iš anksto apie tai pranešti studijų programą vykdančiam fakultetui ir susiderinti dėl motyvacijos pokalbio vertinimo galimybių vaizdo konferencijos būdu.

Birželio 28 d. 10 ir 16 val. vyks diagnostinis anglų kalbos testas tiems, kurie yra baigę kitas aukštąsias mokyklas ir jei studijų programos priėmimo sąlygose nurodytas būtinas akademinės anglų kalbos kalbos lygis ir stojantysis nepatiekė anglų kalbos liudijančio dokumento. Pildydami prašymą stojantieji turi pažymėti dieną ir laiką, kuriuo metu pageidauja atlikti diagnostinį anglų kalbos testą.

Stojantieji į Muzikos akademijos magistrantūros studijų programą Atlikimo menas iki birželio 18 d. 12 val. turi pristatyti pasiekimų portofolio ir dalyvauti stojamuosiuose egzaminuose (birželio 3 -12 dienomis), jei nėra VDU absolventai.

Visą informaciją apie 2019 m. priėmimą į magistrantūros studijas rasite čia

Kviečiame studijuoti Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete:

Daugiau informacijos apie priėmimą į  Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto magistrantūros studijas:

Diplomatija ir tarptautiniai santykiai  (anglų k.)

Diplomatija (Vilniuje) (anglų k. )

Šiuolaikinė Europos politika (lietuvių k.)

PMDF Politologijos katedra

V. Putvinskio g. 23 -604

Tel. 8 37 206 704

El. paštas: Karolina.Vitkute@vdu.lt

Rytų Europos studijos ir tyrimai (MIREES) (anglų k.)

PMDF

V. Putvinskio g. 23- 606

Tel. 8 37 206 704

El. paštas: Aiste.Zemaityte@vdu.lt

Valstybės institucijų administravimas (lietuvių k.)

PMDF Viešojo administravimo katedra

V. Putvinskio g. 23 – 602

Tel. 8 37 327 871

El. paštas: Ruta.Bulote@vdu.lt

Integruota komunikacija (lietuvių k.)

Žurnalistika ir medijų industrijos (anglų k.)

PMDF Viešosios komunikacijos katedra

V. Putvinskio g. 23 – 603