Diplomatinio protokolo ir etiketo žiemos mokykla Katovicuose

Vasario 27 – kovo 3 dienomis VDU PMDF, IF ir GMF delegacija lankėsi T4E aljanso partnerių universitete Silezijoje.  Projektas Stiprūs kartu – strateginės Silezijos universiteto Katovicuose kartu su Vytauto Didžiojo universitetu partnerystės kaip „Transform4Europe“ tinklo dalis. [ Projektą finansuoja Lenkijos nacionalinė akademinių mainų agentūra (NAWA)].
Pradiniame NAWA – Strateginės partnerystės pradžios susitikime Katovicuose buvo aptartas būsimasis darbas diplomatijos, informatikos ir vandens mokslų srityse.
Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas pirmasis pradėjo įgyvendinti projekte „Stiprūs kartu“ iškeltus tikslus ir su 10 fakulteto studentų atvyko į Silezijos universitetą.
Kaip ir buvo planuota projekte, įvyko pirmoji studentų praktikumo mokykla – Diplomatinio protokolo ir etiketo žiemos mokykla. Praktinius užsiėmimus ir paskaitas vedė Vytauto Didžiojo universiteto ir Silezijos universitetų dėstytojai bei praktikai ambasadoriai. Studentai, kartu su fakulteto dekanu prof. Šarūnu Liekiu ir prodekane Aiste Žemaitytė lankėsi Silezijos parlamente, dirbo bendruose lenkų ir lietuvių studentų susitikimuose.