Fakulteto absolventės D. Savukynaitės fotografijų paroda

Vasario 6 d. 18 val. VDU mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23) 4 aukšte vyks Politikos mokslų bakalauro ir Integruotos komunikacijos magistro studijų absolventės Deimantės Savukynaitės fotografijų parodos Dusia ošk, o mes tau grosim atidarymas.

Ši paroda pirmą kartą buvo pristatyta dar praėjusių metų rugpjūčio 17 d. Metelių regioniniame parke, Dusios ežero pakrantėje. Nuo pirmojo pristatymo po atviru dangumi šią parodą buvo galima išvysti Metelių bibliotekoje ir Lazdijų kultūros centre, o šį kartą paroda keliasi į Kauną – Politikos mokslų ir komunikacijos fakulteto koridorius.

Deimantė Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete 2018 m. pavasarį yra baigusi Politikos mokslų bakalauro studijas, o šių metų sausį įgijo Integruotos komunikacijos magistro diplomą. „Vos tik pristačius parodą Dusioje, iškart žinojau, jog privalau ją pristatyti ir ten kur kilo pirmosios idėjos“,  – teigia fotografė.

Iš Lazdijų kilusi mergina fotografijose kalba apie žmonių meilę gamtai ir pateikia 10 skirtingų istorijų. Pirmasis paruoštas pasakojimas ir labiausiai išsiskiriantis iš visų fotografijų, nes buvo fotografuojamas vasario mėnesį – žvejo Skirmanto Karaliaus. Šioje istorijoje kalbama apie žvejų kasdienybę ir šio vyro stiprų ryšį su gamta. Parodoje buvo pristatomas Kryžių Švenčiausiosios Mergelės Marijos Rožinio Karalienės koplyčios klebonas Vytautas Prajara, Metelių regioninio parko direktorius Ramūnas Krugelis, Dainavos buriuotojų klubas, aeronautikos mėgėjas Juozas Talandis, tapytoja ir poetė Danutė Jelenskienė, prie Dusios ežero užaugę jauni žmonės – Simona Alksninytė ir Mindaugas Kulakauskas, versli ir kūrybiška Peštenių šeima bei buriuotojas iš Kauno Albertas Pustelnikovas.

Kviečiame apsilankyti ir išgirsti jų istorijas gyvai!