Fakulteto studentai – intensyvioje Erasmus+ BIP programoje Briuselyje

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto magistrantai dalyvavo trumpoje, tarptautinėje programoje Campaining in the EU: Immersive Week on Pre-Election Political Communication, kuriose naudojami novatoriški mokymosi ir mokymo būdai. Studentai gegužės 10-17 dienomis intensyvios programos metu dalyvavo praktiniuose seminaruose bei paskaitose, kur užsiėmimus vedė partnerinių organizatorių atstovai bei Briuselio institucijų praktikai, lankėsi vienoje pagrindinių Europos Sąjungos institucijų Europos Komisijoje bei Europos Sąjungos taryboje.
Pasak PMDF prodekanės Aistės Žemaitytės, Erasmus+ BIP trumpieji vizitai yra puiki galimybė studentams, jau kuriantiems savo karjerą Lietuvoje ir negalintiems semestrui išvykti studijų mainams, susipažinti su partnerinėmis institucijos ir pasisemti patirties. PMDF skatina studentų tarptautiškumą ir džiaugiasi bendradarbiavimo galimybe  su Atėnų Panteiono universitetu Graikijoje, Vroclavo universitetu Lenkijoje,  Vienos vadybos ir komunikacijos taikomųjų mokslų universitetu Austrijoje bei Socialinės komunikacijos institutu (IHECS) išleistu studentus intensyviai mokymosi programai Briuselyje. Kaip teigia vienas iš programoje dalyvavusių studentų, Diplomatijos ir tarptautinių santykių magistrantas Darius Sejūnas, šis vizita suteikė puikias galimybes įgytas teorines žinias patikrinti praktikoje, kur sužinota naujos informacijos apie Europos parlamento rinkimus, komunikacijos strategijas ir problemas, su kuriomis yra susiduriama. Studentus ypač sudomino jaunų žmonių aktyvumo ir įsitraukimo į Europos Sąjungos reikalus problematika, kuomet susiduriama su labai mažu jų aktyvumu rinkimuose.
Nuotraukos D. Sejūno