Europe Direct – Kaunas

Kauno Europe Direct informacijos centras (EDIC) – tai informacinė tarnyba, kuri padeda ieškantiems bendros informacijos apie Europos Sąjungą ir jos politikas, atsako į užklausas, tarpininkauja su kitais ES informacijos ir pagalbos centrais ieškant specializuotos ES informacijos, platina nemokamą literatūrą. EDIC taip pat organizuoja renginius ES temomis įvairioms visuomenės grupėms ir plačiajai visuomenei Kauno regione (pvz., pamokos apie ES mokyklose, Europos kalbų dienos paminėjimai, protų mūšiai “Europrotai”, diskusijos/seminarai/konferencijos aktualiomis ES temomis, vieši Europos dienos renginiai Kaune, tarptautinio kultūrinio projekto „Christmas Tree Decoration Exchange“ koordinavimas Kaune  ir pan.). Visos Europe Direct centrų paslaugos – nemokamos.

Kauno Europe Direct informacijos centras kartu su dar 9 Europe Direct centrais Alytuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Marijampolėje, Tauragėje, Šiauliuose, Telšiuose, Utenoje ir Visagine priklauso 420 informacijos centrų visoje ES teritorijoje tinklui, kurį 2005 m. įkūrė Europos Komisija.

2018 – 2020 m. laikotarpiu Kauno Europe Direct informacijos centrą administruoja Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas.

Kauno Europe Direct informacijos centro vadovė –  Diana Lukoševičiūtė-Burneikienė ( el.paštas: kaunas@eudirect.lt )

Kontaktiniai duomenys