Jean Monnet tarptautinio projekto rezultatų pristatymas – diskusija

Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete vyko Jean Monnet finansuoto tarptautinio projekto „Jaunimo nuomonė ir galimybės ES viešajai diplomatijai Ukrainoje ir trijose Baltijos šalyse: jaunimo naratyvai apie Europos Sąjungą bei ES ir Ukrainos santykius (2018 – 2021)“ (E-Youth)  rezultatų pristatymas – diskusija.

Renginio programa

Ukraine through a Baltic Lens and Images of the Baltic States in the Eyes of the Ukrainian Youth and Media

Pagrindinė pranešėja ir projekto vadovė Prof. Natalia Chaban –  Jean Monnet programos vadovė ir Viešosios diplomatijos ir politinės komunikacijos forumo vadovė (Medijų ir komunikacijos fakultetas, Canterbury universitetas, Naujoji Zelandija).

Ukrainian Youth on Ukraine-Baltic Relations. Results of the Survey.

Dr. Iana Sabatovych, Viešosios diplomatijos ir politinės komunikacijos forumas (Medijų ir komunikacijos fakultetas, Canterbury universitetas, Naujoji Zelandija).

Lithuanian Youth Perceptions of Media Narratives on Ukraine and EU: the Evidence from 2017 and 2020.

Dr. Gintaras Šumskas, docentas, Politologijos katedra, Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas ir tyrimų vadovas Vilniaus politikos analizės institutas.

Susitikimo įrašas: