Kvietimas teikti paraiškas absolventų įsteigtai stipendijai gauti

graduation_cap_and_diplomaPolitikos mokslų ir diplomatijos fakulteto absolventai jau antrą kartą skelbia konkursą Absolventų stipendijai gauti. Šių metų stipendija yra skirta praktikai Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje Hagoje atlikti. Šį pusmetį Nyderlandų Karalystė pirmininkauja Europos Sąjungai.

Numatomas praktikos laikotarpis – 2016 m. vasara.

Stipendijos tikslas – skatinti VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto studentus plėsti akiratį aktualiais tarptautinių santykių klausimais, domėtis Lietuvos vaidmeniu tarptautinėje politikoje, diplomatijos teorijų ir diplomatijos praktikos tarpusavio ryšiu, skatinti akademinį bei visuomeninį studentų aktyvumą.

Stipendijos dydis – 1600 Eur. Stipendijos laimėtojas yra pats atsakingas už gyvenamosios vietos susiradimą, sveikatos draudimą praktikos metu bei su tuo patirtas finansines išlaidas.

Paraiškas gali teikti pirmo kurso VDU PMDF magistrantai, LR piliečiai.

Būtina pateikti:

  • Paraiškos anketą;
  • Motyvacinį laišką (laisva forma, iki 2 psl.). Laiškas turėtų atsakyti ir į šiuos klausimus: (a) kodėl norėtumėte stažuotis LR ambasadoje; (b) kokios patirties ir įgūdžių tikitės įgyti stažuotės/praktikos metu; (c) kaip ketinate panaudoti įgytą patirtį savo būsimoje karjeroje/gyvenime?
  • Kandidatai Stipendijai gauti taip pat bus vertinami ir interviu su atrankos Komisija metu.

Paraiškos priimamos iki 2016 m. gegužės mėn. 14 d. adresu:  pk@pmdf.vdu.lt

Konkurso Stipendijai laimėti rezultatai bus paskelbti ne vėliau kaip 2016 m. gegužės mėn. 23 d.