M. Makaveckaitė: Būkit smalsūs ir iniciatyvūs!

Viešojo administravimo studijų programos 3 kurso studentė Miglė Makaveckaitė pasakoja apie savo studijas PMDF

Kas paskatino pasirinkti būtent viešojo administravimo studijas ir kodėl iš daugelio universitetų siūlomų programų pasirinkote studijuoti būtent Vytauto Didžiojo universitete? Tai buvo laimingas atsitiktinumas ar ilgai gvildentas noras?

 Viešojo administravimo studijas pasirinkau, kadangi sudomino studijų programa, suteikiamos galimybės ne tik tobulinti specialybines žinias, bet ir plėsti akiratį, pasaulėžiūrą, renkantis pasirenkamus dalykus (itin daug užsienio kalbų). Tai buvo kryptingas pasirinkimas, siekiant tolimesnių tikslų. Taip pat patogi universiteto lokacija, kadangi mano gimtasis miestas Kaunas.

Jau studijuojate paskutinius metus, tad galbūt galėtumėte pasakyti, ką jums davė VDU viešojo administravimo studijos?

 Viešojo administravimo studijos suteikė žinių apie darbo valstybės tarnyboje specifiką, politinę sistemą, ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje vykstančius politinius procesus.

Kas Jums labiausiai patiko VDU? Kokius išskirtumėte universiteto pliusus?

Labiausiai patiko galimybė studijuojant specialybinius dalykus papildomai rinktis iš plataus pasirenkamų dalykų sąrašo. Itin gausus kalbų pasirinkimas. Mano manymu, universitetas suteikia daug galimybių tobulėti ne tik profesinėje srityje, bet ir kaip asmenybei, tiems, kurie nori mokytis, yra smalsūs ir suinteresuoti.

Ar naudojotės galimybe įgyti gretutinę specialybę? Jei taip, kaip sekėsi ir kaip ją vertinate? Jei ne, kodėl nesirinkote?

 Rinkausi studijuoti ekonomikos ir finansų gretutines studijas ir tikrai nesigailiu! Nors buvo situacijų, kuomet buvo nelengva suderinti gretutinių ir specialybinių dalykų laikus susidarant tvarkaraštį, tačiau studijų metu gavau ypatingai daug informacijos, žinių ir įgūdžių, kurie, tikiu, tikrai yra ir bus labai naudingi ateityje.

Kokie jūsų tikslai ir planai artimiausioje ateityje? Ar siejate savo ateitį su studijuojama specialybe?

 Taip sieju savo ateitį su specialybe ir dar planuoju studijuoti magistro programoje.

Ko palinkėtumėte besiruošiantiems studijuoti VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete?

 Būkit smalsūs ir iniciatyvūs 🙂 Kiek pastangų įdėsite kurdami savo ateitį, tokią ir turėsite. Sėkmės! 🙂