Paskirta penktoji VDU politikos mokslų absolventų stipendija

Šių metų VDU politikos mokslų absolventų stipendija paskirta magistro programos Diplomatija ir tarptautiniai santykiai antrakursiui Tadui Legeikai. Jam įteikti 1700 Eur., kuriuos studentas panaudos stažuotei Lietuvos Respublikos ambasadoje Suomijos Respublikoje. Suomija antrą šių metų pusmetį perima pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai.

Kasmet konkursą laimėjusiam PMDF studentui VDU politikos mokslų absolventai teikia nuo 2014 m. Tai privati grupės asmenų iniciatyva, kuria finansuojamos studentų profesinės stažuotės absolventų pasiūlytose vietose.

Stipendija skatina studentus domėtis Lietuvos vaidmeniu tarptautinėje politikoje ir šalies užsienio politikos klausimais, padeda palaikyti ryšius tarp studentų, absolventų ir universiteto, diegia bendruomeniškumo, paramos kultūrą, prisideda prie studentų aktyvumo skatinimo bei ugdo asmeninius ir profesinius gebėjimus.

Šių metų stipendiją teikia: Andrius Bendikas, dr. Giedrius Česnakas, Arminas Danisevičius, Živilė Didžgalvienė, Lukas Jankauskas, Mantas Jonauskis, Andrius Kupčinskas, dr. Vaidas Morkevičius, Paulius Motiejūnas, Aurimas Perednis, Titas Petrikis, Martynas Taujanskas, Kęstutis Vaškelevičius, dr. Donatas Vainalavičius, Danas Vaitkevičius, dr. Antanas Venckus ir Gediminas Vilkas.