PMDF Absolventų susitikimas

Mielas Absolvente,

Vytauto Didžiojo universitetas tęsia tradicijas ir lapkričio 17 d. kviečia savo absolventus sugrįžti į mylimą Alma Mater.

Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto bendruomenė kviečia absolventus į pasimatymą su dėstytojais, senais bičiuliais, diskusiją ir pokalbius prie kavos naujose VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto erdvėse ( 17 val. V.Putvinskio g. 23, L.Donskio biblioteka).

Diskusijoje „Išsilavinimas 360 laipsnių kampu: asmenybės ir patirtys“ dalyvauja PMDF absolventai: Jurgita Garbaravičienė – žurnalo L‘officiel vyr. redaktorė; Parolimpinis čempionas Mindaugas Bilius; dvasininkas, diakonas Vincentas Lizdenis; Someljė ir restorano „Dine“ vadovas Arminas Darasevičius; dainininkė, portalo CatFly vadovė Živilė Povilaitytė ir Lukas Jankauskas – „INTERMEDIX“ direktorius. Diskusiją moderuos LRT žurnalistė ir laidų vedėja Agnė Kairiūnaitė.

Prie diskusijos kviečiame prisijungti visus PMDF absolventus. Susitikimo metu bus pristatoma ir PMDF absolventų stipendija, apie kurią išsamiau papasakos diplomatas Donatas Vainalavičius. Susitikimo pabaigoje pakviesime pasidairyti po naujas PMDF erdves VDU Daugiafunkciniame pastate.

Vėliau (19.00) visus absolventus kviečiame į bendrą visų VDU absolventų susitikimą VDU Didžiojoje salėje kartu su prof. Liudu Mažyliu, o vakarą VDU Didžiojoje salėje vainikuos VDU kamerinio orkestro koncertas „Tarpukario šlageriai“.

Daugiau informacijos rasite čia http://www.vdu.lt/lt/vdu-absolventu-susitikimas-lietuvos-valstybes-simtmeciui-pamineti/

Būtume labai dėkingi, jei apie savo dalyvavimą praneštumėte (sima.rakutiene@vdu.lt).