PMDF doktorantui S. Kozlov – ministro padėka

MO muziejuje Vilniuje LR švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius apdovanojo ir pasveikino projekto „Ačiū už pamokas“ lyderius – daugiausiai mokinių padėkų surinkusius mokytojus, jiems savo padėkas išreiškė tūkstančiai mokinių. Tarp jų – vienas iš trijų Kauno mokyklų mokytojas, Politologijos katedros doktorantas Sergej Kozlov.
„Prisidedu prie kiekvienos padėkos, tardamas AČIŪ ir projekte dalyvavusiems, ir visiems mokytojams už atsidavimą savo darbui, vaikams. Pats daug metų dirbęs mokytoju puikiai suprantu, kad prasmingiausias mokymasis prasideda dar ne tada, kai mokinys atidaro mokyklos duris, o tada, kai mokytojas atveria duris į mokinio širdį”, – sveikindamas mokytojus sakė ministras.
Šiemet rinkimuose dalyvavo maždaug 200 mokytojų, kurie sulaukė net 36 tūkst. padėkų su žodžiu „ačiū“. Ministro teigimu, mokytojams, kaip ir bet kurios kitos profesijos atstovams, svarbu sulaukti įvertinimo, tačiau daugelio pedagogų kelias grįstas atsidavimu.