PMDF Globėjų taryboje – žinomi vardai

Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas patvirtino fakulteto Globėjų tarybą, tarp kurios narių – šalies ir užsienio aukščiausio rango diplomatai, ministrai, ambasadoriai, įmonių vadovai, advokatai.

Tarybos nariais buvo patvirtinti ES ambasadorius Vygaudas Ušackas, Lietuvos Respublikos ambasadorius Darius Degutis, Lietuvos-Lenkijos Prekybos rūmų prezidentas Jaroslav Neverovič, apskaitos bendrovės „FMG Group“ vadovaujantis partneris Arūnas Šikšta, investicijų valdymo bendrovės „JG Investment Management“ vadovas Jonas Garbaravičius, advokatas Gintautas Bartkus, viena iš S. Lozoraičio fondo steigėjų Danutė Vaičiulaitytė-Nourse, aktorius Juozas Budraitis, LR ambasadorė Asta Skaisgirytė-Liauškienė bei buvęs Ukrainos ekonomikos ministras Aivaras Abromavičius.

Pasak VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekano, profesoriaus Šarūno Liekio, Globėjų taryba fakultete atliks itin reikšmingas funkcijas. „Globėjų taryba yra ne tik patariamojo pobūdžio, bet ir padeda formuoti politiką fakultete, būsimų diplomatų, politikos mokslų, viešosios komunikacijos, regionų ir kitų studijų rengimą, padeda atstovauti fakulteto interesams platesnėje visuomenėje ir puoselėti VDU propaguojamas vertybes“, – paaiškino dekanas.

Globėjų tarybos narys, ambasadorius Vygaudas Ušackas pabrėžė, kad naujoji taryba turės svarbų vaidmenį puoselėjant politikos mokslų ir verslo išmanymą jaunimo gretose. „Savo patirtimi, įžvalgomis ir patarimais prisidėsime prie jaunosios kartos politikos ir verslo lyderių ugdymo“, – teigė V. Ušackas.

Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas – modernus ir tarptautiškas politikos mokslų, viešojo administravimo, viešosios komunikacijos tyrimų bei studijų centras.  Fakultetas kaip atskiras universiteto padalinys, pradėjo veikti 2000 metais. Šiandien tai yra didžiausias studentų skaičiumi fakultetas Vytauto Didžiojo universitete ir didžiausią programų įvairovę siūlantis politikos mokslų fakultetas Baltijos šalyse. Fakultetas pasižymi itin aukštu tarptautiškumu, užsienio dėstytojų ir studentų gausa.

Fakultete yra vykdomos šešios bakalauro ir dešimt magistrantūros studijų programų. Fakultetas turi dvi doktorantūros programas. Žurnalo „Veidas“ paskelbtame politikos mokslų studijų programų reitinge politikos mokslų studijų programos užėmė pirmąją vietą tarp Lietuvoje vertintų politikos mokslų studijų programų.