PMDF studentei – apdovanojimas JTO simuliacijoje Sakartvele

Šių metų rugsėjo 12-16 dienomis Sakartvele, Kutaisi mieste, vyko Tarptautinė Jungtinių Tautų simuliacija. Jungtinių tautų simuliacijos – visame pasaulyje gerai žinomas renginys, kurį inicijuoja mokymosi įstaigų studentai. Šios simuliacijos padeda geriau suprasti Jungtinių tautų darbą bei įgyti praktinių darbo multikultūrinėje aplinkoje ir komandinio darbo įgūdžių. Lietuvą šiame renginyje atstovavo VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto studentai – Gertrūda Čepulytė, Artūras Matusevičius, Evelina Batakytė, Sandra Kudzmaitė, Vaineta Kazlauskaitė ir Ieva Jakubavičiūtė.

Šioje JTO simuliacijoje, surengtoje Sakartvele, dalyvavo studentai iš vienuolikos skirtingų Europos ir Azijos šalių, kurių užduotis buvo reprezentuoti jiems paskirtas Jungtinių Tautų šalis-nares.  Geriausi JTO simuliacijos dalyviai buvo apdovanoti keletoje kategorijų: geriausias viešasis kalbėtojas, geriausia delegacija, geriausias pozicijos pranešimas.

PMDF studentė Gertrūda Čepulytė užėmė pirmąją vietą geriausio viešojo kalbėtojo rinkimuose. G.Čepulytei buvo įteikti Kutaisi savivaldybės, Peace Corps bei LDA Georgia organizacijų apdovanojimai.

Sveikiname nugalėtoją ir dėkojame visai VDU PMDF studentų komandai!