PMDF trečioji kasmetinė mokslinė konferencija

Balandžio 27 d. nuo 9 val. 45 min. Vytauto Didžiojo Universiteto Mažojoje salėje (Daukanto g. 27, 2 aukštas) vyks trečioji kasmetinė mokslinė konferencija „Šiuolaikiniai politiniai procesai: iššūkiai ir galimybės“, kurią organizuoja Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas.

Konferencija skirta aptarti Lietuvoje, regione ir pasaulyje vykstančius politinius ir saugumo procesus, jų poveikį visuomenėms. Akivaizdu, kad 2016 metai buvo pilni iššūkių globalioje saugumo darbotvarkėje, o rinkimai JAV ir BREXIT verčia svarstyti apie kintančias Vakarų pozicijas pasaulio tvarkoje ir jų globalų poveikį. 2017 metai nebus ramesni – rinkimai Prancūzijoje ir Vokietijoje, energetinio saugumo problemos, kintančios Turkijos pozicijos, besitęsianti Rusijos agresija ir daugelis kitų. Didelė dalis šių klausimų bus svarstomi konferencijoje.

Šiemetinėje konferencijoje daug dėmesio skiriama politinei sociologijai, politinei komunikacijai ir technologijoms. Tai akivaizdžiai rodo augantį informacijos poveikį visuomenėms, politiniam elgesiui ir identiteto formavimui.

Šiemetinė konferencija gali pasigirti plačiausiu dalyvių spektru bei svečiais iš užsienio.

Daugiau informacijos apie konferenciją rasite konferencijos programoje