PMDF vyko diskusija „Europa šiandien: iššūkiai ir galimybės”

 

2018 m. gegužės 4 d. 14 val. VDU daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre, Leonido Donskio bibliotekoje (V. Putvinskio g. 23, Kaunas) vyko diskusija „Europa šiandien: iššūkiai ir galimybės“. Renginyje dalyvavo Europos Parlamento narys Petras Auštrevičius, Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto lektoriai dr. Andrius Švarplys ir doktorantas Justinas Juozaitis, diskusiją moderavo PMDF prodekanė dr. Sima Rakutienė.

 

Pastaruoju metu Europos Sąjungai tenka įveikti daug iššūkių – ar tai keičia ES kaip politinę sąjungą, ar mus visus jungia tos pačios vertybės? Kiek giliai sieks tolimesnė ekonominė ir monetarinė integracija? Kiek efektyvi ir turinti įtakos ES kaip globali žaidėja? Šiais ir kitais aktualiais klausimais vyko diskusija VDU Leonido Donskio bibliotekoje. Į diskusiją apie Europos ateitį atvyko ir šiandieninėms aktualijoms neabejingi kauniečiai: akademinė bendruomenė, vyresniųjų klasių moksleiviai ir pedagogai.

 

Renginį organizuovo Kauno Europe Direct informacijos centras, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas ir Akademinis politologų klubas.