Priėmimo į PMDF magistrantūros studijas III etapas

Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas nuo liepos 18 dienos skelbia papildomą priėmimą ir kviečia studijuoti magistrantūroje:

Nuo liepos 18 d. stojantieji gali pretenduoti į likusias laisvas magistrantūros valstybės nefinansuojamas studijų vietas ir atsilaisvinusias valstybės finansuojamas vietas. Prašymus galima pateikti iki rugpjūčio 23 d. internetu:  https://epasirasymas.vdu.lt/ Šiame etape gali dalyvauti ir asmenys, dalyvavę pagrindiniame priėmime, stojimo mokesčio iš naujo mokėti nereikia, pridedama ta pati mokėjimo kvito kopija.

Papildomo priėmimo kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 24 d. 12.00 val., informuojant kiekvieną asmeniškai.

Asmenys, nedalyvavę priėmimo į magistratūros studijas pirmame etape, pildant prašymą turi pridėti registracijos mokesčio kvito kopiją (rekvizitus rasite čia) bei studijų programos priėmimo sąlygose nurodytus dokumentus (jei nurodyta). VDU absolventams nereikia pateikti diplomo ir jo priedėlio. Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas. Jei dar neturite diplomo ir jo priedėlio, pateikti galima akademinę pažymą.

Prėmimo į magistrantūros studijas taisyklės.

Visą informaciją apie 2022 m. priėmimą į magistrantūros studijas rasite čia.