Prof. I. Tamutienės veikloms – apdovanojimas

Artėjant birželio 1 d., kaip ir kasmet, NVO vaikams konfederacija, didžiausia vaiko gerovės skėtinė organizacija Lietuvoje, 14 metus iš eilės surengė šventę „Vaikų žvaigždynas“. Šventė vyko Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos įvairiose erdvėse. Renginio organizatoriai kuria laimingą vaikystę ir dėkoja pozityvią socializaciją skatinantiems ir propaguojantiems žmonėms.

NVO vaikams konfederacija įvertino atsakingai ir nuoširdžiai dėl vaikų dirbusius asmenis. Apdovanojimai „Geriausias vaiko draugas“, kuriuos įsteigė nevyriausybinė organizacija NVO vaikams konfederacija, buvo iškilmingai įteikti per organizacijos kasmetinę šventę „Vaikų žvaigždynas“. Šie apdovanojimai skiriami įvairių specialybių, įvairiose srityse dirbantiems asmenims, savo darbu kuriantiems gražesnę visuomenę vaikams, tarp jų – rašytojams, mokytojams, politikams, gydytojams, verslininkams, mokslininkams ir kitiems. Šiemet NVO vaikams konfederacijos apdovanojimai „Geriausias vaiko draugas“ bus įteikti 5 geradariams, dirbusiems vaikų labui.

Sveikiname „Geriausio vaiko draugo” apdovanojimą pelnusią Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto profesorę Iloną Tamutienę!

Viena iš šventės organizatorių, NVO vaikams konfederacijos direktorė Elena Urbonienė, kviesdama visus į renginį, sakė, „kad ši šventė – tai diena, skirta priminti, jog visi vaikai į šį pasaulį ateina nuostabūs ir unikalūs. Auginkime juos su meile ir šiluma, padėkime atsiskleisti gražiausioms jų savybėms, geriausiems gebėjimams bei talentams.“