Prof. R. Frosto paskaitoje apie Lietuvos ir Lenkijos sąjungos sėkmę ir nesėkmę

K1419360178_by_kisiel_500a1-195x130ovo 4  d. 13:30 val. VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44-202, Kaunas) vyks istoriko, Aberdyno universiteto (Škotija) profesoriaus Roberto Frosto vieša paskaita „Lietuvos ir Lenkijos sąjunga: sėkmė ar nesėkmė?“. Paskaitos metu bus pristatomi aktualiausi istoriniai klausimai susiję su Lietuvos ir Lenkijos sąjunga. Prof. R. Frostas studijavo Krokuvos Jogailaičių ir Londono universitetuose, jo mokslinių interesų sritys apima Lenkijos istoriją, taip pat karų, valstybių ir visuomenių simbiozę Baltijos šalyse 1558-1721.

Viešą paskaitą organizuoja Lenkijos institutas Vilniuje, Britų Taryba Lietuvoje.

Vieša paskaita vyks anglų kalba.

Daugiau informacijos teikia dokt. Mindaugas Norkevičius (el. paštas – m.norkevicius@pmdf.vdu.lt).