Profesorius Egdūnas Račius prestižinio universiteto vizituojantis tyrėjas

PMDF Regionistikos katedros profesorius dr. Egdūnas Račius trejiems metams tapo vieno prestižiškiausių pasaulio universitetų – Kembridžo universiteto (Jungtinė karalystė) Princo Alwaleed Bin Talal Islamo studijų centro vizituojančiu tyrėju. Prof. Račiaus projektas Kembridžo universitete apims imamų rengimo ir musulmonų ekleziastinių struktūrų Pietryčių Europoje ir Centrinėje Azijoje tyrimus.
Kembridžo universiteto Islamo studijų centro vizituojančių tyrėjų programa skirta mokslininkų dirbančių islamo studijų srityje tinklaveikos ir bendradarbiavimo su Kembridžo universiteto mokslininkais plėtojimui. Vizituojančiu tyrėju tampama Islamo studijų centro vadovybės kvietimu, kuris yra jau egzistuojančio bendradarbiavimo tarp konkretaus tyrėjo ir Islamo studijų centro formalus institucionalizavimas. Vizituojantys tyrėjai įtraukiami į Centro mokslinius projektus bei kitas akademines veiklas – paskaitų skaitymą, darbą su studentais, dalyvavimą seminaruose.