Registracija į 11-ąjį protų mūšių „KAUNO EUROPROTAI“ turnyrą

Registracija į 11-ąjį protų mūšių „KAUNO EUROPROTAI“ turnyrą ATIDARYTA!
Šį kartą EUROPROTAI vyks online.
Kovo 17 d. kviečiame į pirmąjį žaidimą! Kaip ir kasmet, keturias savaites iš eilės vyks 4 žaidimai, kurių pabaigoje išrinksime daugiausiai žinių apie Europą turinčius Kauno Europrotus 2021.
Kada: kovo 17, 24, 31 ir balandžio 7 d. Pradžia – 19 val.
Kur: internete (YouTube transliacijos nuorodą gausite užregistravę komandą).
Komandų registracija el. paštu: kaunas@eudirect.lt.
Dalyvavimas „Europrotuose“ kaip visada yra nemokamas.

Kaip žaisime Europrotus internetu?
Užsiregistravusių komandų kapitonai antradienį gaus el. laiškus, kuriuose bus nuoroda į video transliaciją (YouTube nuoroda) ir nuoroda į atsakymų formą, kurioje kiekvienam turui komandos kapitonas turės supildyti atsakymus. Žaidimo vakarą, t.y. kiekvieną trečiadienį (kovo 17, 24, 31 ir balandžio 7 d.), iki 19 valandos, komandos turi susijungti į kokią nors internetinę bendravimo platformą ir pasileisti YouTube transliaciją. Komandos kapitonas, be transliacijos, turi būti atsidaręs ir atsakymų formos pildymo langą, kur rašys komandos teikiamus atsakymus (1 atsakymui – 1 minutė, po turo skiriama 1 minutė pateikti atsakymų formą mums).
Kaip ir gyvuose žaidimuose kiekvieną žaidimą sudarys 5 turai po 10 klausimų (Įvairūs klausimai, Teminiai, Vaizdo turai ir kt.). Didžioji dalis klausimų – ©Benjaminas Mašalaitis.
Naujovė: kiekviename žaidime 1 turas bus TURBO turas – atsakymams pildyti skiriama po 30 sekundžių, tačiau bus pateikti pasirenkami atsakymų variantai.
Šių metų EUROPROTŲ prizinį fondą bei klausimų įvairovę praturtina mūsų partneriai: Europos parlamento nariai prof. Liudas Mažylis ir Bronis Ropė, VšĮ „Terra Publica“, ES programos “Europa piliečiams” biuras, Europos vartotojų centras, Kauno m. savivaldybė, VšĮ “Kaunas In”, Lietuvos vartotojų institutas ir VšĮ „Žaliasis taškas“.
Nekantriai laukiame susitikimo (nors ir virtualaus) su Jumis!