Diplomų teikimo šventė

VDU Didžioji salė (S. Daukanto g. 28)

2021 06 22, 14:30 (Didžioji salė, S. Daukanto g. 28) vyks Vytauto Didžiojo Universiteto, Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto diplomų teikimo šventė.

Diplomai bus teikiami šių programų absolventams:

Ateities medijos ir žurnalistika
Diplomatija
Diplomatija ir tarptautinių santykiai
Integruota komunikacija
Pasaulio politika ir ekonomika
Politikos mokslai
Socialinė politinė kritika
Šiuolaikinė Europos politika
Tarptautinės politikos ir vystymo studijos
Valstybės institucijų administravimas
Viešasis administravimas
Viešoji komunikacija

Vytauto Didžiojo universitetas, suprasdamas, kokia svarbi ši šventė – Diplomų įteikimo iškilmės – yra kiekvienam studentui, o ypač bakalauro studijų absolventams, pirmą kartą gaunantiems aukštojo mokslo diplomą, siekia užtikrinti, kad šventės įspūdžiai būtų gyvi ir išliktų ilgam.

Apgailestaujame, tačiau šventė nebus tradiciškai atvira visiems. Atsižvelgiant į paskelbtą karantiną visoje šalyje dėl COVID-19 plitimo grėsmės, bei norint užtikrinti universiteto bendruomenės narių ir jų artimųjų saugumą, šiemet VDU Diplomų įteikimo renginys vyks kiek kitaip nei įprasta.

Vytauto Didžiojo universiteto diplomai absolventams bus iškilmingai įteikiami VDU erdvėse, tačiau artimieji ir draugai naujuosius absolventus, atsiėmusius diplomus, galės pasveikinti ir nufotografuoti lauke, o pačią diplomų įteikimo ceremoniją stebėti tiesiogiai adresu vdu.lt/diplomai savo išmaniuosiuose įrenginiuose.

Dėl griežtų reikalavimų tinkamai dezinfekuoti ir paruošti mantijas tolimesniam saugiam naudojimui, jų reikiamo kiekio visiems VDU absolventams užtikrinti negalėsime, todėl nuspręsta, kad mantijomis puošis tik VDU bakalauro studijų absolventai, kuriems ši šventė – pirmoji.

Raginame absolventus pasirūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis. Visiems Diplomų įteikimo šventės dalyviams privaloma viso renginio metu dėvėti apsaugines medicinines kaukes arba respiratorius.

Absolventai, kurie negalės dalyvauti diplomų įteikimo šventėje, savo diplomą per artimiausias penkias darbo dienas (06 23- 30) galės atsiimti fakultete, o vėliau – Studijų departamente

Iki susitikimo šventėje, kurioje svarbiausia gera nuotaika ir išdidumas sėkmingai pabaigtu gyvenimo etapu!