VDU PMDF – užsienio partnerių projektinis susitikimas

Sausio 21 -22 dienomis VDU viešėjo dėstytojai ir mokslo darbuotojai iš Ukrainos, Švedijos, Lenkijos bei Estijos universitetų – svečiai čia atvyko kaip „Erasmus+“ projekto „Rethinking Regional Studies: The Baltic-Black Sea Connection“ dalyviai. Projekte VDU atstovauja Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas, o jo tikslas – europeizuoti projekte dalyvaujančių Odesos, Lvivo, Mariupolio bei Kijevo universitetų (Ukraina) magistro programas politologijos srityje.

Projekto narių susitikimai, mokymai vyksta projekto partnerių universitetuose: VDU, Tartu universitetas (Estija), Poznanės A. Mickevičiaus universitetas (Lenkija), Lundo universitetas (Švedija), Mariupolio valstybinis universitetas (Ukraina), I. Franko nacionalinis universitetas Lvive (Ukraina), Odesos nacionalinis I. I. Mechikovo universitetas (Ukraina), T. Ševčenko  nacionalinis universitetas Kijeve (Ukraina).

Sausio 21 – 22 dienomis Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete vyko visų projekto partnerių susitikimas, skirtas projekto apžvalgai ir projekto pabaigos pasiruošimui.

Užsienio partnerių priėmimą Vytauto Didžiojo universitete koordinavo VDU Regionistikos katedros prof. Mindaugas Jurkynas ir Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto prodekanė Aistė Žemaitytė.